Kargo Süreci

Siparişiniz ne zaman kargolanır?
Hafta içi mesai günlerinde verilen siparişleriniz % 70 e varan stogumuz depomuzda.Saat 14:30 a kadar verdiğiniz siparişi aynı gün kargoluyoruz. Cumartesi,Pazar ve Resmi/Dini bayramlarda verilen siparişlerinizi ise takip eden ilk mesai gününde işleme alıyoruz .
Siparişiniz gecikebilir! Neden gecikiyor derseniz ;
Her alışverişiniz,kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutulduğundan ÖZEL RİSK KONTROL BİRİMİ ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Dağıtım yaptığımız,ithalat aşamasında nadirende olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanız üzerinden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz Kampanya dönemleri ve fazlasıyla yoğun sipariş çıkışı. Maximum kargolama süremiz 72 saat'tir.
Gecikirse napıyoruz?
Size ulaşıyoruz,e-posta gönderiyoruz / telefon açıyoruz,bilgilendiriyoruz. Teslimat ve Fatura Adres Bilgileri: "Teslimat Adresi" ve "Fatura Adresi" ayrı ayrı belirlenebilir. Hediye gönderimlerinde fatura adresi girmek yada faturanın ayrı bir adrese ulaşmasını istediğiniz durumlarda bu işlem için alternatif bir adres kullanabilirsiniz. Alternatif adres kullanmak istemediğiniz durumda "Teslimat Bilgileri" kısmındaki Teslimat için adresi fatura adresini kullan sekmesini aktif hale getirmeniz yeterlidir.
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: xx bankanın yanında vs.)
Teslimat ve İade

Ürünü teslim aldığınızda kırık,bozuk vb durumlarda mutlaka tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürünü geri göndermek isterseniz size gönderilen PERAKENDE SATIŞ FİŞİ/FATURA olmadan ve ürün size geldiği şekilde değilde KUTUSU veya KENDİSİ yıpranmış hasarlı ise ürün kesinlikle teslim alamıyoruz.

Bizden kaynaklı sorunlarda KARGO ÜCRETİ TARAFIMIZA, Yanlış ürün seçimi ve diğer tüm şartlarda Kargo ücreti SİZE aittir. Beyaztuning hiç bir şart altında,kesinlikle PERAKENDE SATIŞ FİŞİ yada FATURA olmadan ürün sevkiyatı yapmamaktadır.

Kargo sürecinde bu evraklar kaybolsa dahi tarafımız bildirmenizi rica ederiz. Yukarıdaki hükümler geçerli olması durumunda iade işlemi kabul edilmeyecektir. Teslim aldıktan sonra bile dahi sorun yaşarsanız lütfen durumu bize iletiniz.