Sipariş ve Teslimat

Sipariş Şartları 

·  Ürünlerinizi seçip, sipariş adımlarını başarı ile tamamladığınızda tarafınıza sipariş numarasını gösteren bir sonuç sayfası gösterilecektir.

·  Satın aldığınız ürünleri ve siparişiniz ile ilgili ayrıntıları bildiren bir e-posta, belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

·   Başarılı olarak sipariş verdiğinizde, Sipariş Takip sayfamızda siparişiniz ve durumu listelenecektir.

·  Siparişiniz onaylandığında geçerlilik kazanır. (Ödeme işleminin gerçekleşmemesi ve yanlış bilgi girişi, sipariş iptalini gerektirmektedir.)
 
     » Kredi kartı ile verilen siparişler, ilgili bankadan. Sanalpos aracılığı ile çekilir.
    
     » Havale siparişleriniz, havaleniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanır. 2 iş günü içerinde tarafımıza ulaşmayan havale siparişleriniz sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal edilir.

    » Telefonla verilen siparişler, satış ekibimiz tarafından sizinle direk irtibata geçileçektir. Bu nedenle telefonla yapacağınız siparişlerde, telefon numaralarınızı eksiksiz ve doğru şekilde giriniz.  


 
 Teslimat Şartları 
 
Oto aksesuar kategorisinde binlerce ürünü parmaklarınızın ucuna kadar getirmektedir. Ürünleriniz siparişiniz onaylandığında 4 gün içinde kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünün bedelinin havale ve ya kredi kartıyla ödemesinin yapılmış olması gerekmektedir.
 
·  Kargolarınız firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile adresinize kadar teslim edilecektir.


Kargo Teslimatı ;

- Hafta içi saat: 14:30 Cumartesi Saat:12:00' a kadar verilen siparişleriniz stoklarımızda mevcut ise aynı gün Kargoya verilir.  


Kargo Takibi ;

Kargonuz teslim edildikten sonra Kargo firmasından aldığımız Gönderi Kodunu sisteme giriyoruz. Böylelikle kargonuzu takip edebilirsiniz. 


Teslimat Bilgileri;

Siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşmasını istiyorsanız;

Adınızı Soyadınızı ,
Adresinizi,
Telefon Numaranızı,
Tc kimlik No,

bilgileri eksiksiz giriniz.Teslimat ve İade;

Gönderdiğimiz ürünü kargodan teslim almadan önce mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir sorun var ise Tutanak Tutturunuz ve ürünü teslim almayın.

Ürünü geri göndermek istiyorsanız, Size Kesilen irsaliye veya fatura ile birlikte teslim ediniz. Sorun mağazamızdan kaynaklı ise (fabrika hatası) Kargo ücreti tarafımıza, ürünü beğenmeyip, yanlış geçilen sipariş veya mağazamızdan kaynaklanmayan sorun ise kargo ücretini ödeyip gönderiniz.

Ürün size gönderdiğimiz gibi değil ise , kutusu bozuk kullanılmış yıpranmış ise ürünü teslim almıyoruz.


Sizin hatanızdan dolayı istemediğiniz ürünü hiçbir şekilde kargosu ödenmedi ise teslim almıyoruz..